EC 178 „Alois Negrelli“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Bimdz268.9 + 2xBmz245 + Bhmpz228 + Bmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.15 | 6.28 | |||
Praha-Holešovice | 6.36 | 6.37 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.40 | 7.41 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.55 | 8.00 | |||
Bad Schandau | 8.15 | 8.17 | |||
Dresden Hbf | 8.43 | 8.55 | |||
Herzberg (Elster) | + | 9.57 | 9.59 | ||
Berlin Südkreuz | 10.50 | 10.52 | |||
Berlin Hbf (tief) | 10.57 | 11.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci