Sp 1766 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 20.42 | ||||
Václavice | 20.46 | 20.48 | |||
Náchod zastávka | 20.52 | 20.52 | |||
Náchod | 20.55 | 21.01 | |||
Náchod-Běloves | x | 21.04 | 21.04 | ||
Velké Poříčí | x | 21.08 | 21.08 | ||
Hronov | 21.10 | 21.11 | |||
Hronov zastávka | x | 21.13 | 21.13 | ||
Police nad Metují | 21.17 | 21.18 | |||
Žďár nad Metují | x | 21.22 | 21.22 | ||
Česká Metuje | x | 21.26 | 21.26 | ||
Dědov | x | 21.28 | 21.28 | ||
Teplice nad Metují | 21.32 | 21.33 | |||
Meziměstí | 21.42 | 21.45 | |||
Ruprechtice | x | 21.48 | 21.48 | ||
Hynčice | x | 21.50 | 21.50 | ||
Broumov-Olivětín | x | 21.55 | 21.55 | ||
Broumov | 21.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci