Sp 1756 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 14.42 | ||||
Václavice | 14.46 | 14.48 | |||
Náchod zastávka | 14.52 | 14.52 | |||
Náchod | 14.55 | 15.01 | |||
Náchod-Běloves | x | 15.04 | 15.04 | ||
Velké Poříčí | x | 15.08 | 15.08 | ||
Hronov | 15.10 | 15.11 | |||
Police nad Metují | 15.16 | 15.17 | |||
Žďár nad Metují | x | 15.20 | 15.20 | ||
Teplice nad Metují | 15.29 | 15.30 | |||
Meziměstí | 15.39 | 15.42 | |||
Ruprechtice | x | 15.45 | 15.45 | ||
Hynčice | x | 15.47 | 15.47 | ||
Broumov-Olivětín | x | 15.52 | 15.52 | ||
Broumov | 15.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia