..: Trasa vlaku Sp 1756 - JŘ 2017 :..
Sp 1756
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Starkoč   14.42 
  Václavice  14.46 14.48 
  Náchod zastávka  14.52 14.52 
  Náchod  14.55 15.01 
  Náchod-Běloves x15.04 15.04 
  Velké Poříčí x15.08 15.08 
  Hronov  15.10 15.11 
  Police nad Metují  15.16 15.17 
  Žďár nad Metují x15.20 15.20 
  Teplice nad Metují  15.29 15.30 
  Meziměstí  15.39 15.42 
  Ruprechtice x15.45 15.45 
  Hynčice x15.47 15.47 
  Broumov-Olivětín x15.52 15.52 
  Broumov  15.56  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci