Sp 1746 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 9.42 | ||||
Václavice | 9.46 | 9.48 | |||
Náchod zastávka | 9.52 | 9.52 | |||
Náchod | 9.55 | 10.01 | |||
Velké Poříčí | x | 10.07 | 10.07 | ||
Hronov | 10.09 | 10.10 | |||
Hronov zastávka | x | 10.12 | 10.12 | ||
Police nad Metují | 10.16 | 10.17 | |||
Žďár nad Metují | x | 10.20 | 10.20 | ||
Česká Metuje | x | 10.24 | 10.24 | ||
Teplice nad Metují | 10.30 | 10.31 | |||
Březová u Broumova | x | 10.37 | 10.37 | ||
Meziměstí | 10.41 | 10.44 | |||
Ruprechtice | x | 10.47 | 10.47 | ||
Hynčice | x | 10.49 | 10.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 10.54 | 10.54 | ||
Broumov | 10.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök