..: Trasa vlaku Sp 1746 - JŘ 2017 :..
Sp 1746
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Starkoč   9.42 
  Václavice  9.46 9.48 
  Náchod zastávka  9.52 9.52 
  Náchod  9.55 10.01 
  Velké Poříčí x10.07 10.07 
  Hronov  10.09 10.10 
  Hronov zastávka x10.12 10.12 
  Police nad Metují  10.16 10.17 
  Žďár nad Metují x10.20 10.20 
  Česká Metuje x10.24 10.24 
  Teplice nad Metují  10.30 10.31 
  Březová u Broumova x10.37 10.37 
  Meziměstí  10.41 10.44 
  Ruprechtice x10.47 10.47 
  Hynčice x10.49 10.49 
  Broumov-Olivětín x10.54 10.54 
  Broumov  10.58  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci