Sp 1738 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 19.24 | ||||
Popov | 19.28 | 19.29 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 19.34 | 19.35 | |||
Divnice | 19.37 | 19.37 | |||
Slavičín | 19.40 | 19.41 | |||
Hostětín | 19.46 | 19.46 | |||
Pitín zastávka | 19.53 | 19.54 | |||
Bojkovice město | 19.57 | 19.58 | |||
Bojkovice | 20.00 | 20.01 | |||
Záhorovice | 20.04 | 20.04 | |||
Nezdenice | 20.07 | 20.07 | |||
Šumice | 20.10 | 20.10 | |||
Újezdec u Luhačovic | 20.14 | 20.15 | |||
Uherský Brod | 20.19 | 20.25 | |||
Havřice | 20.27 | 20.28 | |||
Hradčovice | 20.32 | 20.33 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.37 | 20.37 | |||
Kunovice | 20.42 | 20.44 | |||
Kunovice zastávka | 20.46 | 20.46 | |||
Ostrožská Nová Ves | 20.50 | 20.50 | |||
Uherský Ostroh | 20.54 | 20.55 | |||
Veselí nad Moravou | 21.00 | 21.01 | |||
Bzenec | 21.10 | 21.11 | |||
Vracov | 21.14 | 21.15 | |||
Kyjov zastávka | 21.23 | 21.24 | |||
Kyjov | 21.27 | 21.28 | |||
Nemotice | 21.41 | 21.42 | |||
Nesovice | 21.50 | 21.50 | |||
Bučovice | 21.57 | 21.58 | |||
Slavkov u Brna | 22.06 | 22.07 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy