..: Trasa vlaku Sp 1738 - JŘ 2017 :..
Sp 1738
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Bylnice   19.24 
  Popov  19.28 19.29 
  Bohuslavice nad Vláří  19.34 19.35 
  Divnice  19.37 19.37 
  Slavičín  19.40 19.41 
  Hostětín  19.46 19.46 
  Pitín zastávka  19.53 19.54 
  Bojkovice město  19.57 19.58 
  Bojkovice  20.00 20.01 
  Záhorovice  20.04 20.04 
  Nezdenice  20.07 20.07 
  Šumice  20.10 20.10 
  Újezdec u Luhačovic  20.14 20.15 
  Uherský Brod  20.19 20.25 
  Havřice  20.27 20.28 
  Hradčovice  20.32 20.33 
  Popovice u Uherského Hradiště  20.37 20.37 
  Kunovice  20.42 20.44 
  Kunovice zastávka  20.46 20.46 
  Ostrožská Nová Ves  20.50 20.50 
  Uherský Ostroh  20.54 20.55 
  Veselí nad Moravou  21.00 21.01 
  Bzenec  21.10 21.11 
  Vracov  21.14 21.15 
  Kyjov zastávka  21.23 21.24 
  Kyjov  21.27 21.28 
  Nemotice  21.41 21.42 
  Nesovice  21.50 21.50 
  Bučovice  21.57 21.58 
  Slavkov u Brna  22.06 22.07 
  Brno hlavní nádraží  22.33  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci