..: Trasa vlaku Sp 1735 Slavkov - JŘ 2017 :..
Sp 1735 „Slavkov“
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží  19.15 19.28 
  Slavkov u Brna  19.52 19.54 
  Bučovice  20.02 20.03 
  Nesovice  20.09 20.10 
  Nemotice  20.17 20.18 
  Kyjov  20.31 20.32 
  Kyjov zastávka  20.35 20.35 
  Vracov  20.44 20.44 
  Bzenec  20.48 20.49 
  Veselí nad Moravou  20.58 21.02 
  Uherský Ostroh  21.06 21.07 
  Ostrožská Nová Ves  21.11 21.12 
  Kunovice zastávka  21.15 21.16 
  Kunovice  21.19 21.23 
  Vésky  21.26 21.26 
  Popovice u Uherského Hradiště  21.29 21.29 
  Hradčovice  21.33 21.33 
  Havřice  21.37 21.37 
  Uherský Brod  21.41 21.42 
  Újezdec u Luhačovic  21.46 21.46 
  Šumice  21.50 21.50 
  Nezdenice  21.53 21.54 
  Záhorovice  21.57 21.57 
  Bojkovice  22.01 22.02 
  Bojkovice město  22.04 22.04 
  Pitín zastávka  22.08 22.08 
  Hostětín  22.15 22.15 
  Slavičín  22.20 22.21 
  Divnice  22.24 22.24 
  Bohuslavice nad Vláří  22.26 22.27 
  Popov  22.32 22.32 
  Bylnice  22.37  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci