EC 173 „Hungaria“ | |
Řazení vlaku: 101 + 2xApmz61 + WRmz61 + Bmz61 + 4xBpmz61 + Bpmbdz294.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hamburg-Altona | 6.26 | 6.36 | |||
Hamburg Hbf | 6.45 | 6.48 | |||
Hamburg-Bergedorf | 6.58 | 7.00 | |||
Büchen | 7.13 | 7.15 | |||
Ludwigslust | 7.40 | 7.42 | |||
Wittenberge | 8.00 | 8.02 | |||
Berlin-Spandau | 8.44 | 8.46 | |||
Berlin Hbf (tief) | 8.55 | 9.04 | |||
Berlin Südkreuz | 9.08 | 9.10 | |||
Herzberg (Elster) | 9.57 | 10.00 | |||
Dresden Hbf | 10.56 | 11.08 | |||
Bad Schandau | 11.36 | 11.38 | |||
Děčín hlavní nádraží | 11.53 | 11.56 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.11 | 12.15 | |||
Praha-Holešovice | 13.17 | 13.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.27 | 13.52 | |||
Kolín | 14.26 | 14.27 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.47 | 14.49 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.20 | 16.23 | |||
Břeclav | 16.52 | 16.59 | |||
Kúty | 17.11 | 17.13 | |||
Bratislava hlavná stanica | 17.50 | 17.53 | |||
Nové Zámky | 18.44 | 18.46 | |||
Štúrovo | 19.11 | 19.14 | |||
Szob | 19.24 | 19.25 | |||
Nagymaros-Visegrád | 19.34 | 19.35 | |||
Vác | 19.49 | 19.50 | |||
Budapest-Keleti pu. | 20.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci