Sp 1710 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 8.54 | ||||
Lipová Lázně | 9.02 | 9.03 | |||
Horní Lipová | 9.10 | 9.11 | |||
Ramzová | 9.22 | 9.23 | |||
Ostružná | 9.27 | 9.28 | |||
Branná | 9.36 | 9.37 | |||
Jindřichov na Moravě | 9.48 | 9.49 | |||
Hanušovice | 9.58 | 10.00 | |||
Ruda nad Moravou | 10.09 | 10.10 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci