Sp 1708 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBd264 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 10.54 | ||||
Lipová Lázně | 11.01 | 11.03 | |||
Horní Lipová | 11.10 | 11.11 | |||
Ramzová | 11.22 | 11.23 | |||
Ostružná | 11.27 | 11.28 | |||
Branná | 11.36 | 11.37 | |||
Nové Losiny | 11.43 | 11.43 | |||
Jindřichov na Moravě | 11.48 | 11.48 | |||
Potůčník | 11.52 | 11.53 | |||
Hanušovice | 11.58 | 12.00 | |||
Ruda nad Moravou | 12.09 | 12.10 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci