Sp 1686 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.50 | ||||
Ústí nad Labem západ | 0.52 | 0.53 | |||
Bohosudov | 1.03 | 1.04 | |||
Proboštov | x | 1.07 | 1.07 | ||
Teplice v Čechách | 1.09 | 1.10 | |||
Oldřichov u Duchcova | 1.14 | 1.15 | |||
Duchcov | x | 1.18 | 1.18 | ||
Bílina | 1.25 | 1.26 | |||
Most | 1.36 | 1.37 | |||
Jirkov zastávka | x | 1.48 | 1.48 | ||
Odb Chomutov město | 1.52 | 1.52 | |||
Chomutov | 1.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia