..: Trasa vlaku Sp 1686 - JŘ 2017 :..
Sp 1686
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   0.50 
  Ústí nad Labem západ  0.52 0.53 
  Krupka-Bohosudov  1.03 1.04 
  Proboštov x1.07 1.07 
  Teplice v Čechách  1.09 1.10 
  Oldřichov u Duchcova  1.14 1.15 
  Duchcov x1.18 1.18 
  Bílina  1.25 1.26 
  Most  1.36 1.37 
  Jirkov zastávka x1.48 1.48 
  Chomutov město  1.52 1.52 
  Chomutov  1.55  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci