Sp 1673 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 6.06 | ||||
Odb Chomutov město | 6.11 | 6.11 | |||
Chomutov | 6.15 | 6.16 | |||
Březno u Chomutova | 6.26 | 6.27 | |||
Hořetice | 6.34 | 6.34 | |||
Žatec | 6.42 | 6.43 | |||
Veletice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Měcholupy | 6.55 | 6.56 | |||
Želeč | x | 7.02 | 7.02 | ||
Sádek u Žatce | x | 7.05 | 7.05 | ||
Deštnice | x | 7.09 | 7.09 | ||
Milostín | x | 7.15 | 7.15 | ||
Mutějovice zastávka | x | 7.19 | 7.19 | ||
Krupá | 7.22 | 7.23 | |||
Lužná u Rakovníka | 7.29 | 7.36 | |||
Rakovník | 7.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster