..: Trasa vlaku Sp 1673 - JŘ 2017 :..
Sp 1673
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Jirkov   6.06 
  Chomutov město  6.11 6.11 
  Chomutov  6.15 6.16 
  Březno u Chomutova  6.26 6.27 
  Hořetice  6.34 6.34 
  Žatec  6.42 6.43 
  Veletice x6.50 6.50 
  Měcholupy  6.55 6.56 
  Želeč x7.02 7.02 
  Sádek u Žatce x7.05 7.05 
  Deštnice x7.09 7.09 
  Milostín x7.15 7.15 
  Mutějovice zastávka x7.19 7.19 
  Krupá  7.22 7.23 
  Lužná u Rakovníka  7.29 7.36 
  Rakovník  7.49  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci