Sp 1660 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 6.14 | ||||
Opava západ | 6.18 | 6.19 | |||
Vávrovice | 6.24 | 6.24 | |||
Holasovice | 6.29 | 6.29 | |||
Skrochovice | 6.32 | 6.32 | |||
Úvalno | 6.36 | 6.37 | |||
Krnov-Cvilín | 6.42 | 6.43 | |||
Krnov | 6.47 | 7.04 | |||
Město Albrechtice | 7.16 | 7.19 | |||
Třemešná ve Slezsku | 7.24 | 7.25 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 7.32 | 7.34 | |||
Głuchołazy | 7.53 | 8.00 | |||
Mikulovice | 8.14 | 8.15 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 8.20 | 8.20 | ||
Písečná | 8.23 | 8.24 | |||
Česká Ves bazén | x | 8.30 | 8.30 | ||
Jeseník | 8.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci