Sp 1658 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 22.20 | ||||
Hrdly | 22.26 | 22.26 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.28 | 22.29 | |||
Lovosice | 22.35 | 22.36 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci