Os 16501 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 4.27 | ||||
Bílina-Chudeřice | x | 4.29 | 4.29 | ||
Světec | 4.31 | 4.31 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 4.33 | 4.33 | ||
Ohníč | 4.36 | 4.36 | |||
Lbín | x | 4.40 | 4.40 | ||
Úpořiny | 4.43 | 4.44 | |||
Velvěty | x | 4.47 | 4.47 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 4.50 | 4.50 | ||
Brozánky | x | 4.53 | 4.53 | ||
Řehlovice | 4.55 | 4.55 | |||
Stadice | x | 4.57 | 4.57 | ||
Koštov | x | 5.00 | 5.00 | ||
Trmice | 5.04 | 5.04 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.09 | 5.09 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci