Os 16317 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Raspenava | 14.00 | ||||
Luh pod Smrkem | x | 14.03 | 14.03 | ||
Lužec pod Smrkem | x | 14.05 | 14.05 | ||
Hejnice | 14.08 | 14.08 | |||
Bílý Potok pod Smrkem | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci