Sp 1617 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 18.15 | ||||
Opava-Komárov | + | 18.19 | 18.20 | ||
Štítina | 18.23 | 18.24 | |||
Háj ve Slezsku | 18.29 | 18.29 | |||
Ostrava-Svinov | 18.39 | 18.47 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 18.53 | 18.54 | |||
Ostrava-Stodolní | 18.57 | 18.58 | |||
Ostrava střed | 19.00 | 19.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.07 | 19.08 | |||
Havířov | 19.17 | 19.18 | |||
Havířov střed | 19.20 | 19.20 | |||
Havířov-Suchá | 19.22 | 19.22 | |||
Horní Suchá | 19.25 | 19.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 19.28 | 19.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.35 | 19.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy