..: Trasa vlaku Sp 1617 - JŘ 2017 :..
Sp 1617
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Opava východ   18.15 
  Opava-Komárov +18.19 18.20 
  Štítina  18.23 18.24 
  Háj ve Slezsku  18.29 18.29 
  Ostrava-Svinov  18.39 18.47 
  Ostrava uhelné nádraží  18.53 18.54 
  Ostrava-Stodolní  18.57 18.58 
  Ostrava střed  19.00 19.01 
  Ostrava-Kunčice  19.07 19.08 
  Havířov  19.17 19.18 
  Havířov střed  19.20 19.20 
  Havířov-Suchá  19.22 19.22 
  Horní Suchá  19.25 19.25 
  Albrechtice u Českého Těšína  19.28 19.29 
  Chotěbuz (Kocobędz)  19.35 19.35 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  19.42  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci