Sp 1610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.10 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.16 | 14.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.22 | 14.23 | |||
Horní Suchá | 14.25 | 14.25 | |||
Havířov-Suchá | 14.28 | 14.28 | |||
Havířov střed | 14.30 | 14.30 | |||
Havířov | 14.32 | 14.33 | |||
Ostrava-Kunčice | 14.44 | 14.45 | |||
Ostrava střed | 14.49 | 14.50 | |||
Ostrava-Stodolní | 14.51 | 14.52 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 14.55 | 14.56 | |||
Ostrava-Svinov | 15.02 | 15.13 | |||
Háj ve Slezsku | 15.23 | 15.24 | |||
Štítina | 15.29 | 15.29 | |||
Opava východ | 15.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci