Sp 1609 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 10.15 | ||||
Opava-Komárov | + | 10.19 | 10.20 | ||
Štítina | 10.23 | 10.24 | |||
Háj ve Slezsku | 10.29 | 10.29 | |||
Ostrava-Svinov | 10.39 | 10.47 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 10.53 | 10.54 | |||
Ostrava-Stodolní | 10.57 | 10.58 | |||
Ostrava střed | 11.00 | 11.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 11.07 | 11.08 | |||
Havířov | 11.17 | 11.18 | |||
Havířov střed | 11.20 | 11.20 | |||
Havířov-Suchá | 11.22 | 11.22 | |||
Horní Suchá | 11.25 | 11.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.28 | 11.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.35 | 11.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci