Sp 1607 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 8.15 | ||||
Opava-Komárov | + | 8.19 | 8.20 | ||
Štítina | 8.23 | 8.24 | |||
Háj ve Slezsku | 8.29 | 8.29 | |||
Ostrava-Svinov | 8.39 | 8.47 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 8.53 | 8.54 | |||
Ostrava-Stodolní | 8.57 | 8.58 | |||
Ostrava střed | 9.00 | 9.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 9.07 | 9.08 | |||
Havířov | 9.17 | 9.18 | |||
Havířov střed | 9.20 | 9.20 | |||
Havířov-Suchá | 9.22 | 9.22 | |||
Horní Suchá | 9.25 | 9.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 9.28 | 9.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 9.35 | 9.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci