Sp 1604 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.10 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.16 | 8.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.22 | 8.23 | |||
Horní Suchá | 8.25 | 8.25 | |||
Havířov-Suchá | 8.28 | 8.28 | |||
Havířov střed | 8.30 | 8.30 | |||
Havířov | 8.32 | 8.33 | |||
Ostrava-Kunčice | 8.44 | 8.45 | |||
Ostrava střed | 8.49 | 8.50 | |||
Ostrava-Stodolní | 8.51 | 8.52 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 8.55 | 8.56 | |||
Ostrava-Svinov | 9.02 | 9.13 | |||
Háj ve Slezsku | 9.23 | 9.24 | |||
Štítina | 9.29 | 9.29 | |||
Opava východ | 9.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci