..: Trasa vlaku Ex 1547 Váša Příhoda - JŘ 2017 :..
Ex 1547 „Váša Příhoda“
Řazení vlaku: 380 + 2xBdpee231 + Bee238 + Aee140 + WLABmz826 + B249 + Bee238  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Holešovice   17.42 
  Praha hlavní nádraží  17.52 18.02 
  Tábor  19.13 19.15 
  České Budějovice  20.00 20.04 
  Velešín město Neobsazená zastávka  20.22 20.23 
  Velešín +20.27 20.29 
  Kaplice  20.36 20.37 
  Rybník  20.51 20.53 
  Summerau  21.07 21.09 
  Freistadt [3]  21.17 21.18 
  Pregarten  21.36 21.37 
  Linz Franckstraße  22.03 22.03 
  Linz Hbf  22.07  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci