..: Trasa vlaku Ex 1546 Váša Příhoda - JŘ 2017 :..
Ex 1546 „Váša Příhoda“
Řazení vlaku: 380 + Bdpee231 + Aee140 + Bee238 + 2xBdpee231  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Linz Hbf   18.35 
  Linz Franckstraße  18.39 18.39 
  Pregarten  19.17 19.18 
  Freistadt [3]  19.41 19.42 
  Summerau  19.50 19.52 
  Rybník  20.04 20.05 
  Kaplice  20.20 20.21 
  Velešín město Neobsazená zastávka  20.30 20.31 
  České Budějovice  20.50 20.53 
  Nemanice I výhybna +20.57 20.59 
  Veselí nad Lužnicí  21.25 21.26 
  Tábor  21.43 21.45 
  Benešov u Prahy  22.18 22.19 
  Praha-Vršovice  22.52 22.53 
  Praha hlavní nádraží  22.57  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci