..: Trasa vlaku Ex 1544 Matthias Schönerer - JŘ 2017 :..
Ex 1544 „Matthias Schönerer“
Řazení vlaku: 380 + Aee140 + Bee238 + 2xBdpee231 + Bee238  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Linz Hbf   15.52 
  Linz Franckstraße  15.56 15.56 
  Pregarten  16.23 16.24 
  Freistadt [3]  16.43 16.44 
  Summerau  16.52 16.53 
  Rybník  17.05 17.06 
  Kaplice  17.21 17.22 
  Velešín město Neobsazená zastávka  17.31 17.32 
  České Budějovice  17.51 17.53 
  Nemanice I výhybna +17.57 17.59 
  Roudná +18.34 18.34 
  Tábor  18.42 18.44 
  Střezimíř +18.58 18.59 
  Praha hlavní nádraží  19.57  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci