Os 14508 | |
Řazení vlaku: 809 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 11.46 | ||||
Mutěnice | 12.00 | 12.01 | |||
Mutěnice zastávka | 12.04 | 12.04 | |||
Čejč | 12.13 | 12.18 | |||
Brumovice | x | 12.24 | 12.24 | ||
Kobylí na Moravě | 12.28 | 12.29 | |||
Bořetice | 12.33 | 12.34 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 12.39 | 12.41 | |||
Velké Pavlovice | 12.43 | 12.44 | |||
Zaječí | 12.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci