..: Trasa vlaku Ex 140 Landek - JŘ 2017 :..
Ex 140 „Landek“
Řazení vlaku: 151_n2 + Ampz146 + Bmz229 + 4xBdmpee233 + Bmz235  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Žilina   14.25 
  Kysucké Nové Mesto  14.34 14.35 
  Čadca  14.52 14.54 
  Návsí (Nawsie)  15.08 15.09 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  15.16 15.17 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  15.24 15.26 
  Karviná hlavní nádraží  15.45 15.46 
  Bohumín  16.01 16.08 
  Ostrava hlavní nádraží  16.16 16.18 
  Ostrava-Svinov  16.25 16.27 
  Hranice na Moravě  16.51 16.52 
  Olomouc hlavní nádraží  17.19 17.21 
  Zábřeh na Moravě  17.42 17.43 
  Česká Třebová  18.04 18.05 
  Pardubice hlavní nádraží  18.37 18.38 
  Kolín  18.59 19.00 
  Praha-Libeň  19.32 19.33 
  Praha hlavní nádraží  19.39 19.50 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci