Os 13907 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 8.38 | ||||
Kroměříž-Oskol | x | 8.40 | 8.40 | ||
Kotojedy | x | 8.42 | 8.42 | ||
Jarohněvice | x | 8.46 | 8.46 | ||
Šelešovice | x | 8.48 | 8.48 | ||
Zdounky | 8.55 | 8.57 | |||
Zborovice zastávka | x | 9.02 | 9.02 | ||
Zborovice | 9.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci