Os 13613 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 10.10 | ||||
Bernartice u Javorníka | x | 10.16 | 10.16 | ||
Horní Heřmanice | x | 10.19 | 10.19 | ||
Velká Kraš | 10.24 | 10.25 | |||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 10.29 | 10.29 | ||
Tomíkovice | x | 10.33 | 10.33 | ||
Žulová | 10.36 | 10.37 | |||
Vápenná | 10.42 | 10.43 | |||
Lipová Lázně jeskyně | x | 10.53 | 10.53 | ||
Lipová Lázně | 10.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci