Os 13610 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 9.06 | ||||
Lipová Lázně jeskyně | x | 9.10 | 9.10 | ||
Vápenná | 9.20 | 9.21 | |||
Žulová | 9.27 | 9.28 | |||
Tomíkovice | x | 9.31 | 9.31 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 9.34 | 9.34 | ||
Velká Kraš | 9.39 | 9.40 | |||
Horní Heřmanice | x | 9.43 | 9.43 | ||
Bernartice u Javorníka | x | 9.46 | 9.46 | ||
Javorník ve Slezsku | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci