Os 12826 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 16.31 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16.36 | 16.41 | |||
Ropice (Ropica) | 16.46 | 16.46 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 16.50 | 16.50 | |||
Střítež u Českého Těšína | 16.54 | 16.54 | |||
Hnojník | 16.57 | 16.58 | |||
Horní Tošanovice | 17.02 | 17.02 | |||
Dobratice pod Prašivou | 17.06 | 17.06 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 17.12 | 17.13 | |||
Frýdek-Místek | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci