Os 12813 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 9.35 | ||||
Dobrá u Frýdku-Místku | 9.42 | 9.43 | |||
Dobratice pod Prašivou | 9.48 | 9.49 | |||
Horní Tošanovice | 9.52 | 9.53 | |||
Hnojník | 9.56 | 9.59 | |||
Střítež u Českého Těšína | 10.02 | 10.02 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 10.05 | 10.06 | |||
Ropice (Ropica) | 10.09 | 10.10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.15 | 10.20 | |||
Cieszyn | 10.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci