R 1270 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.03 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.06 | 11.08 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.22 | 11.26 | |||
Jaroměř | 11.40 | 11.42 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 11.55 | 11.56 | |||
Stará Paka | 12.25 | 12.31 | |||
Semily | 12.47 | 12.48 | |||
Železný Brod | 12.56 | 13.00 | |||
Malá Skála | 13.07 | 13.08 | |||
Turnov | 13.18 | 13.21 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 13.39 | 13.40 | |||
Liberec | 13.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci