..: Trasa vlaku R 1268 - JŘ 2017 :..
R 1268
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 + 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   13.03 
  Pardubice-Rosice nad Labem  13.06 13.08 
  Hradec Králové hlavní nádraží  13.22 13.26 
  Jaroměř  13.40 13.42 
  Dvůr Králové nad Labem  13.55 13.56 
  Stará Paka  14.25 14.31 
  Semily  14.47 14.48 
  Železný Brod  14.56 15.00 
  Malá Skála  15.07 15.08 
  Turnov  15.18 15.21 
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  15.39 15.40 
  Liberec  15.56  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci