R 1174 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756/Btn753 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.08 | ||||
Benešov nad Ploučnicí | 6.28 | 6.29 | |||
Děčín východ | 6.37 | 6.38 | |||
Děčín hlavní nádraží | 6.43 | 6.48 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster