..: Trasa vlaku R 1173 - JŘ 2017 :..
R 1173
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   19.27 
  Děčín hlavní nádraží  19.43 19.45 
  Děčín východ  19.49 19.50 
  Benešov nad Ploučnicí  19.59 20.00 
  Česká Lípa hlavní nádraží  20.20 20.22 
  Mimoň  20.38 20.39 
  Jablonné v Podještědí  20.52 20.52 
  Rynoltice +20.59 20.59 
  Liberec  21.31  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci