..: Trasa vlaku R 1170 - JŘ 2017 :..
R 1170
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Liberec   8.28 
  Rynoltice +8.56 8.56 
  Jablonné v Podještědí  9.02 9.03 
  Mimoň  9.16 9.17 
  Česká Lípa hlavní nádraží  9.33 9.38 
  Benešov nad Ploučnicí  9.59 10.00 
  Děčín východ  10.08 10.09 
  Děčín hlavní nádraží  10.14 10.16 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  10.32  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci