..: Trasa vlaku R 1168 - JŘ 2017 :..
R 1168
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756/Btn753 + Bdtn757  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Liberec   10.28 
  Rynoltice +10.56 10.56 
  Jablonné v Podještědí  11.02 11.03 
  Mimoň  11.16 11.17 
  Česká Lípa hlavní nádraží  11.33 11.38 
  Benešov nad Ploučnicí  11.59 12.00 
  Děčín východ  12.08 12.09 
  Děčín hlavní nádraží  12.14 12.16 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  12.32  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci