..: Trasa vlaku R 1167 - JŘ 2017 :..
R 1167
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   13.27 
  Děčín hlavní nádraží  13.43 13.45 
  Děčín východ  13.49 13.50 
  Benešov nad Ploučnicí  13.59 14.00 
  Česká Lípa hlavní nádraží  14.20 14.28 
  Mimoň  14.45 14.46 
  Jablonné v Podještědí  14.58 15.04 
  Rynoltice +15.11 15.11 
  Liberec  15.43  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci