..: Trasa vlaku R 1162 - JŘ 2017 :..
R 1162
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756/Btn753 + Bdtn757  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Liberec   16.28 
  Rynoltice +16.56 16.56 
  Jablonné v Podještědí  17.02 17.03 
  Mimoň  17.16 17.17 
  Česká Lípa hlavní nádraží  17.33 17.38 
  Benešov nad Ploučnicí  17.59 18.00 
  Děčín východ  18.08 18.09 
  Děčín hlavní nádraží  18.14 18.16 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  18.32  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci