..: Trasa vlaku R 1161 - JŘ 2017 :..
R 1161
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   7.27 
  Děčín hlavní nádraží  7.43 7.45 
  Děčín východ  7.49 7.50 
  Benešov nad Ploučnicí  7.59 8.00 
  Česká Lípa hlavní nádraží  8.20 8.28 
  Mimoň  8.45 8.46 
  Jablonné v Podještědí  8.58 9.04 
  Rynoltice +9.11 9.11 
  Liberec  9.43  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci