R 1143 „Svatopluk Čech“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 7.51 | ||||
Velké Hamry | 7.56 | 7.56 | |||
Plavy | 7.58 | 7.59 | |||
Jesenný | 8.08 | 8.08 | |||
Železný Brod | 8.17 | 8.19 | |||
Malá Skála | 8.26 | 8.26 | |||
Turnov | 8.35 | 8.44 | |||
Mnichovo Hradiště | 8.56 | 8.58 | |||
Bakov nad Jizerou město | 9.03 | 9.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.15 | 9.24 | |||
Všetaty | 9.50 | 9.51 | |||
Neratovice | 9.57 | 10.00 | |||
Praha-Čakovice | 10.13 | 10.14 | |||
Skály výhybna | + | 10.21 | 10.23 | ||
Praha-Vysočany | 10.29 | 10.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.37 | 10.40 | |||
Praha-Vršovice | 10.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci