..: Trasa vlaku R 1132 - JŘ 2017 :..
R 1132
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ostrava-Svinov   6.01 
  Děhylov +6.07 6.07 
  Háj ve Slezsku +6.12 6.13 
  Opava-Komárov +6.20 6.20 
  Opava východ  6.24 6.28 
  Opava západ  6.32 6.33 
  Krnov-Cvilín  6.51 6.52 
  Krnov  6.56 7.05 
  Milotice nad Opavou  7.20 7.21 
  Bruntál  7.31 7.34 
  Valšov  7.42 7.43 
  Lomnice u Rýmařova  7.51 7.51 
  Dětřichov nad Bystřicí  7.58 8.03 
  Moravský Beroun  8.11 8.12 
  Domašov nad Bystřicí  8.19 8.20 
  Hlubočky-Mariánské Údolí  8.41 8.42 
  Olomouc hlavní nádraží  8.53  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci