R 1127 | |
Řazení vlaku: 2x843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.05 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 11.18 | 11.19 | |||
Domašov nad Bystřicí | 11.42 | 11.43 | |||
Moravský Beroun | 11.51 | 11.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 12.01 | 12.03 | |||
Lomnice u Rýmařova | 12.08 | 12.09 | |||
Valšov | 12.16 | 12.17 | |||
Bruntál | 12.25 | 12.28 | |||
Milotice nad Opavou | + | 12.38 | 12.38 | ||
Krnov | 12.52 | 13.06 | |||
Krnov-Cvilín | 13.09 | 13.10 | |||
Skrochovice | + | 13.17 | 13.17 | ||
Opava západ | 13.27 | 13.27 | |||
Opava východ | 13.33 | 13.37 | |||
Děhylov | + | 13.51 | 13.51 | ||
Ostrava-Svinov | 13.57 | 14.01 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 14.07 | 14.08 | |||
Ostrava-Stodolní | 14.11 | 14.12 | |||
Ostrava střed | 14.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci