R 1126 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 12.01 | ||||
Děhylov | + | 12.07 | 12.07 | ||
Opava-Komárov | + | 12.20 | 12.20 | ||
Opava východ | 12.24 | 12.28 | |||
Opava západ | 12.32 | 12.33 | |||
Krnov-Cvilín | 12.51 | 12.52 | |||
Krnov | 12.56 | 13.05 | |||
Milotice nad Opavou | 13.20 | 13.21 | |||
Bruntál | 13.31 | 13.34 | |||
Valšov | 13.42 | 13.43 | |||
Lomnice u Rýmařova | 13.51 | 13.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 13.58 | 14.03 | |||
Moravský Beroun | 14.11 | 14.12 | |||
Domašov nad Bystřicí | 14.19 | 14.20 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 14.41 | 14.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci