..: Trasa vlaku Sp 1503 - JŘ 2017 :..
Sp 1503
Řazení vlaku: 845  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  8.56 9.02 
  Praha-Vršovice  9.06 9.06 
  Praha-Strašnice zastávka  9.10 9.11 
  Praha-Hostivař  9.15 9.16 
  Říčany  9.25 9.26 
  Mnichovice  9.33 9.34 
  Senohraby  9.38 9.38 
  Čerčany  9.44 9.44 
  Benešov u Prahy  9.53  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci